دسته
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 91
تعداد نوشته ها : 2
تعداد نظرات : 1
Rss
طراح قالب
GraphistThem260

ماژول LED نسل جدیدی از  تبلیغات بصیری است که پا به پای علم و پیشرفت تکنولوژی  با گذشت زمان گسترش یافته و هر روز شاهد تغییراتی در کیفیت ، اجرا و انواع آن هستیم .

این نوع تابلو در ابتدا بصورت دستی ساخته میشد پس از آن شرکتهای مختلف مهندسی اقدام به ساخت این نوع از تابلوهای ال ای دی نمودند  و وارد پروسه آزمون و خطا این محصول برای هر چه  ساده تر کردن ساخت  آن شدند .

در نهایت این مراحل شاهد تولید بلوک ماژول تابلوروان بودیم که این توانایی را در اختیار تابلو سازان قرار میداد تا با چیدن ماژول تابلو روان کنار یکدیگر تابلو مورد نظر شان را ساخته و به مشتریان خود ارائه نمایند .

آشنایی با این نوع تبلیغات و پیشرفت و ساخته شدن نسل های جدیدی از ماژول تابلو روان و سادگی کار با آنان باعث همگیر شدن و بالا رفتن میزان استفاده از آن شد .امروزه تنها با قرار دادن ماژول ها در کنار یکدیگر و اتصال آنها به پاور و مین برد میتوان بسادگی یک تابلو روان ساخته و از آن استفاده نمود.

دسته ها :

تنوع محصول و گستردگی خدمات Forix باعث گردیده تا مشتریان این مجموعه از سبد کالا کاملی برخوردار شوند و بتوانند تمام قطعات مورد نیاز خود در رابطه با ساخت و تولید انواع تابلو را به وسیله یا به واسطه شرکت رفع نموده و کمتر درگیر مسئله تامین و خرید قطعات از شرکتها و اشخاص مختلف باشند که این امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه ها تولید می باشد.


دسته ها :
X